A hosszabb ideig fennálló félelem, a bizonytalanság láthatatlanul sok kárt okozhat bennünk. Ahhoz, hogy ezt minimalizáljuk, vissza kell találnunk a belső nyugalmunkhoz és békénkhez.
Most kiemelt fontossággal bír, hogy odafigyeljünk szervezetünk immunrendszerére. Szerencsére nagyon sok mindent tehetünk magunkért akkor is, ha erre nem hívja fel külön senki sem a figyelmünket.
Hogyan tudja kezelni az immunrendszerünk a koronavírust? Ne bízzuk a véletlenre, tegyük rendbe az immunrendszerünket! Ne a vírusra figyeljünk, hanem a vírus talajára, magára a szervezetre!
Nem akkor kell elkezdeni foglalkozni az egészségünkkel, az immunrendszerünkkel, amikor már baj van, amikor már teljesen kizsigerelted és kifosztottad, kimerítetted a szervezeted készleteit, hanem akkor, amikor még egészséges vagy!
A koronavírus lehet, hogy már korábban megjelent hazánkban, mint ahogy azt felismerték? Sokan számoltak be olyan tünetekről, amik a koronavírust kísérik. Hányan estek vajon eddig át úgy rajta, hogy nem is tudták, hogy azzal fertőződtek meg?
Még nem tudni, hogy valóban fennáll-e a nemzetközi közegészségügyi vészhelyzet a koronavírus miatt. Spanyolnátha, madárinfluenza, sertésinfluenza, hogyan kapcsolódnak ezek a most megjelenő koronavírushoz?
A termőtalajt tönkretettük, kimerítettük, elmérgeztük. A faunát fóliába zárjuk. Megöljük az élővilágot. Ha így haladunk, meg kell nyomjuk a reset gombot és indíthatjuk újra az egész világot.
A nyirokrendszer karbantartása, rendszeres tisztítása létfontosságú. A nyirokrendszer meghatározó szerepet tölt be az immunrendszer működésében. A nyirokfolyadék tápanyagokkal és oxigénnel látja el a sejteket és ha a keringésben zavar keletkezik, akkor a szervezetben felhalmozódnak a toxinok és más káros anyagok, és a méreg, a harag aztán a habitusunkban, a hangulatunkban is megmutatkozik.
Legújabb tartalmak
Segítség, nehezen megy nekem az online oktatás, tanulás!
2021.01.17.
A járvány kényszerpályára állította az oktatást is. Egyik pillanatról a másikra, minden felkészülés nélkül kellett